Mimořádné akce

Dnes 10.2.2020 lekce v Kralupech odpadá!!!!

 

Začal nám rok 2020. V tomto roce nás čekají změny. S jógou jsem se poprvé setkala v roce 2006. V roce 2010 jsem se rozhodla posunout dál a začala studovat kurz Instruktora powerjógy. V únoru 2015 jsem začala vést lekce v Kralupech. Chodí mi na lekce i tací, co jsou se mnou od úplného začátku tady v Kralupech, čehož si velmi vážím. Zažily mě jako svobodnou paní, vdanou paní, těhotnou, matku jednoho dítětě a nyní matku dvou dětí. A teď s dvěma dětma "na krku", měním svoje priority. Chci se opět posunout dál. Nebo zpět? Každopádně chci se teď víc věnovat sobě. Pracovat na sobě, dělat si jógu sama pro sebe. Mít večery pro rodinu. A tak dále. Kdo má děti, asi mi rozumí. A už asi tušíte, co chci napsat. Budu končit s vedením lekcí. Ne teď. Ještě se spolu trochu zapotíme :-)

Budeme spolu cvičit do konce dubna. Doufám, že poté na jógu nezanevřete. Že budete chodit dál. Jen tam nebudu já, ale Magda, kterou už někteří znáte.

A k tomu jedna organizační - permanentky. Ukončuji prodej permanentek. Takže až vyčerpáte všechny vstupy na kartičce, bude se platit jednotlivě. Za 60Kč, jako byste to měli z permanentky. Abych pak nemusela na konci dubna řešit, co komu dlužím a vracet peníze.

Pravidelné lekce Kralupy nad Vltavou

Powerjóga pondělí 19:00 - 20:00 Sokol Kralupy (zrcadlový sál).

Kontakt:

TJ Sokol Kralupy nad Vltavou
Jodlova 16
278 01 Kralupy nad Vltavou

Ceny:

Jednorázový vstup: 80Kč
Permanentka 10 lekcí: 600Kč

Dnes je středa 8. dubna 2020, svátek má Ema .

Klasická verze Mobilní verze